Weekendowe pokazy Taekwon-Do

Comments Off on Weekendowe pokazy Taekwon-Do


W miniony weekend Nasz klub miał okazję się pokazać na dwóch imprezach organizowanych w naszym regionie. W sobotę w miejscowości KASZEWICE grupa pokazowa zaprezentowała cały zasób technik Taekwon-Do począwszy od prostych uderzeń i kopnięć, a na samoobronie i rozbiciach kończąc. Widzowie żywo reagowali na prezentowane techniki. Jak zwykle największym uznaniem cieszyły się elementy samoobrony przezentowane przez Asię Osowską oraz techniki rozbić desek. Kolejny pokaz odbył się w Bełchatowie na niedzielnym Pikniku Olimpijskim organizopwanym przez Urząd Miasta Bełchatowa. Tam w podobnym składzie jak w sobotę prezentowaliśmy walory Taekdon-Do przed publicznością z Bełchatowa. Zapraszamy do galerii z pokazu.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Sorry, the comment form is closed at this time.