Kalendarz imprez

KALENDARZ IMPREZ TAEKWON-DO 2019

12.01 – 13.01 Ogólnopolski Kurs Sędziowski – Łódź
25.01 – 27.01 Międzynarodowy Kurs Instruktorski – Barcelona (Hiszpania)
12.02 – 18.02 Centralne Zimowe Zgrupowanie Taekwon-Do – Szczyrk
22.02 – 24.02 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN – Wrocław
01.03 – 03.03 Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Nowa Ruda-Słupiec
08.03 – 10.03 Międzynarodowy Kurs Instruktorski – Budapeszt, Węgry
09.03 – 09.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów – Rawicz
09.03 – 09.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Młodszych – Rawicz
15.03 – 17.03 International Presov Open – Presov, Słowacja
22.03 – 24.03 Grand Prix Seniorów i Juniorów – Głubczyce
06.04 – 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów – Stęszew k. Poznania
06.04 – 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów – Stęszew k. Poznania
06.04 – 06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – Stęszew k. Poznania
13.04 – 13.04 Otwarty Międzywojewódzki Turniej Taekwon-Do – Pietrowice
22.04 – 28.04 XV Juniorów i XXI Seniorów Mistrzostwa Świata Taekwon-Do – Inzell, Niemcy
10.05 – 11.05 Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców – Biała Podlaska
24.05 – 26.05 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Nowa Ruda Słupiec
31.05 – 02.06 Międzynarodowy Kurs Instruktorski – Cardiff, Walia
31.05 – 02.06 Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców – Rybnik
07.06 – 09.06 X Otwarty Puchar Europy – Soczi, Rosja
14.06 – 16.06 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN – Lublin
05.07 – 14.07 Centralne Letnie Zgrupowanie Taekwon-Do – Biała Podlaska
30.08 – 01.09 Międzynarodowy Kurs Harmony – Lublin
21.09 – 22.09 Seminarium dla stopni mistrzowskich – Stęszew k. Poznań
09.10 – 11.10 Seminarium dla stopni uczniowskich z mistrzem Jarosławem Suską – Łódź
10.10 – 13.10 XXXIV Seniorów i XXV Juniorów Mistrzostwa Europy Taekwon-Do – Sarajewo, Bosnia i Herzegowina
22.11 – 24.11 XIII Mazovia Masters Cup & VI MP Seniorów Starszych i Weteranów – Ciechanów
13.12 – 15.12 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN – Lublin