Kalendarz imprez

KALENDARZ IMPREZ TAEKWON-DO 2017
06.01 – 08.01 Zebranie Zarządu Europejskiej Federacji Taekwon-Do – Warszawa
07.01 – 08.01 Ogólnopolskie szkolenie sędziów – Lublin
20.01 – 26.01 Centralne Zimowe Zgrupowanie Taekwon-Do – Szczyrk
04.02 – 05.02 Taekwondix – II Międzynarodowe Seminarium dla instruktorów – Wrocław
04.02 – 05.02 ITA Cork Open International – Cork, Irelandia
10.02 – 15.02 Zgrupowanie Reprezentacji Kobiet i Mężczyzn – COS Spała
11.02 – 12.02 Seminarium z Mistrzem Jerzy Jedutem “więcej niż sparing” – Ciechanów
18.02 – 19.02 Seminarium dla stopni mistrzowskich – Gdańsk
25.02 – 26.02 Roma Open – Roma, Włochy
01.03 – 05.03 Konwent Międzynarodowej Federacji Taekwon-Do – Benidorm, Hiszpania
03.03 – 05.03 Puchar Polski Seniorów i Juniorów – Rybnik
11.03 – 12.03 International Presov Open – Presov, Słowacja
18.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów – Bełchatów
18.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja I do MPJ Mł – Bełchatów
24.03 – 26.03 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN – Wrocław
31.03 – 02.04 Grand Prix Seniorów i Juniorów – Bartoszyce
09.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja II do MPJ Mł – Poznań
09.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów – Poznań
09.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – Poznań
09.04 International Italian Open “The Anxur Battle” – Terracina, Włochy
09.04 – 18.04 Zgrupowanie Reprezentacji Polski Juniorów i Seniorów – COS Spala
19.04 – 23.04 XXXII Seniorów i XXIII Juniorów Mistrzostwa Europy Taekwon-Do – Sofia, Bułgaria
12.05 – 14.05 Mistrzostwa Polski Juniorów – Dąbrowa Białostocka
19.05 – 21.05 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Głubczyce
26.05 – 28.05 Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców – Ciechanów
09.06 – 11.06 VIII Puchar Europy Taekwon-Do Seniorów i Juniorów – Lublin
16.06 – 18.06 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN – Lublin
07.07 – 16.07 XXII Centralne Letnie Zgrupowanie Taekwon-Do – Biała Podlaska
20.07 – 30.07 Klubowe Letnie Zgrupowanie Taekwon-Do – Mikoszewo
01.09 – 03.09 Konsultacje Kadry Narodowej Kobiet i Mężczyzn – COS Spała
30.09 – 08.10 Zgrupowanie Reprezentacji Polski Juniorów i Seniorów – COS Spała
09.10 – 16.10 XX Seniorów i XIV Juniorów Mistrzostwa Świata Taekwon-Do – Dublin, Irlandia
04.11 – 05.11 Seminarium dla stopni uczniowskich z Jarosławem Suską – Łódź
18.11 – 19.11 XI Mazovia Masters Cup & IV MP Weteranów – Ciechanów
15.12 – 17.12 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN – Lublin