Puchar Polski – wyniki

Comments Off on Puchar Polski – wyniki

W dniach 7-9 marca 2014r. dziewięciu zawodników z Bełchatowskiej Akademii Taekwon-Do wzięło udział w Pucharze Polski Seniorów i Juniorów, który odbył się w Ciechanowie.
W zawodach wzięło udział 160 seniorów i 107 juniorów. Bełchatowscy taekwondocy wywalczyli łącznie 7 medali. Bardzo dobry występ zaliczył Krystian Gortat, który w kategorii Juniorów zdobył dwa medale, srebro w walkach i brąz w technikach specjalnych. Krystian startował również w kategorii Seniorów, gdzie również zaliczyć świetny występ. Jednak zabrakło troszkę szczęścia do zdobycia medali. Niestety zajął w dwóch konkurencjach miejsca tuż za podium. W kategorii seniorek bardzo dobrze pokazała się Marta Mysur, zdobywając (podobnie jak Krystian) dwa medale, srebro w technikach specjalnych i brąz w układach III DAN. W kategorii juniorów brązowe medale w walkach zdobyli: Adrian Ćwikliński i Agnieszka Sobczak, a w konkurencji układów uczniowskich brązowy medal zdobył Kamil Potoczny.