Po obozie :-)

Comments Off on Po obozie :-)

W dniu 31 lipca 2011r. zakończył się letni obóz Taekwon-Do w Gąsawie. Uczestnikami obozu byli zawodnicy trzech klubów: Klub Taekwon-Do Tradycyjnego w Łodzi, Centrum Taekwon-Do Łódź i Bełchatowska Akademia Taekwon-Do. Do Gąsawy pojechało 22 zawodników z Naszego klubu. Przejazd na miejsce odbył się wysokiej klasy autokarem piętrowym. W programie obozu było: półgodzinny poranny rozruch, dwa treningi (po śniadaniu i po obiedzie) oraz wieczorne konsultacje z Trenerami. Do schematycznego programu treningowego obozu dodano: wycieczkę do muzeum Biskupińskiego, wycieczkę kolejką wąskotorową do Żnina, “wypad” nad jezioro, wieczorne projekcje filmowe, Dużą Zabawę Biegową :-), warsztaty lepienia w glinie oraz pożegnalne ognisko z kiełbaskami. Na koniec obozu został przeprowadzony egzamin na stopnie uczniowskie cup.
Wszystkim uczestnikom obozu dziękuję za odpowiedzialność i wytrwałość w treningach. Zapraszam na kolejny obóz już za rok.

Galeria z obozu