Ogólnopolskie seminarium szkoleniowe z Jarosławem Suską

Comments Off on Ogólnopolskie seminarium szkoleniowe z Jarosławem Suską

W dniach 17-18 listopada (sobota, niedziela) w Łodzi odbędzie się ogólnopolskie seminarium szkoleniowe z Jarosławem Suską VI DAN. Organizatorem jest Centrum Taekwon-do Łódź. Zajęcia przeznaczone przede wszystkim dla kolorowych pasów (10-1 cup). Tematem zajęć będą techniki występujące w układach uczniowskich, techniki nożne (w tym ćwiczenia z wykorzystaniem tarcz), walki krokowe, oraz inne zagadnienia z zakresu szeroko rozumianej techniki szkoleniowej Taekwon-do.
Pan Jarosław zapowiada dużo praktyki dla uczestników podczas seminarium.
Miejsce: Łódź ul. Rajdowa 18 szkoła podstawowa nr 41
Przybliżony program zajęć:
sobota 10.00-12.30, 15.00-17.30
niedziela 10.00-12.30

W przypadku dużej ilości chętnych podział na grupy 0 cup-6 cup, 5 cup-1 cup.
Koszt seminarium 50 zł płatne na miejscu u organizatora.
Wszystkie zainteresowane szkoleniem osoby z Naszego klubu proszę o kontakt z trenerem Wiktorem.
Zgłoszenia będą przyjmowane do 10.11.2012.


Jarosław Suska – VI dan jest zawodnikiem klasy mistrzowskiej międzynarodowej, wielokrotnym Mistrzem Europy w konkurencji układów formalnych i 5-cio krotnym Mistrzem Świata w tej konkurencji, najlepszym technikiem w historii polskiego Taekwon-do.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Sorry, the comment form is closed at this time.