Nowe czarne pasy w Klubie

Comments Off on Nowe czarne pasy w Klubie

20190224_143840

20190224_144131

DSC00686

W dniu 24 lutego br. we Wrocławiu odbył się ogólnopolski egzamin na stopnie Mistrzowskie w Taekwon-Do ITF. W składzie komisji egzaminacyjnej byli: Wielki Mistrz Frank Vanberghen IX Dan, Mistrzowie Jerzy Jedut VIII Dan, Zbigniew Semp VII Dan i Adam Alenowicz VII Dan. Dwie nasze zawodniczki, Magdalena Kulbat i Natalia Ciążyńska, po 6-cio godzinnym sprawdzianie umiejętności praktycznych i teoretycznych, otrzymały promocje na I DAN.
Ich ciężka praca na treningach połączona z udziałem w zawodach sportowych zaowocowała największym sukcesem w ich przygodzie z Taekwon-Do – zdobyciem stopnia mistrzowskiego I DAN.
Wielkie gratulacje za wytrwałość. Życzymy dziewczynom kolejnych sukcesów.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Sorry, the comment form is closed at this time.