Nagrody Prezydenta Miasta Bełchatowa 2011

Comments Off on Nagrody Prezydenta Miasta Bełchatowa 2011

Prezydent Miasta Bełchatowa Marek Chrzanowski, podczas dorocznej Inauguracji Roku Kulturalno –Sportowego wręczył nagrody za wybitne osiągnięcia kulturalne i sportowe. Uroczystość odbyła się w odnowionym Miejskim Centrum Kultury i była połączona z zakończeniem realizacji projektu „Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości i otoczenia biznesu poprzez rozbudowę i przebudowę infrastruktury miejskiej Bełchatowa”.
NAGRODY PREZYDENTA MIASTA BEŁCHATOWA OTRZYMALI NASTĘPUJĄCY ZAWODNICY SPORTOWI Z NASZEGO KLUBU:
1. Mariusz Łączyński /Zawodnik LZS Bełchatowskiej Akademii taekwon-do przywiózł w tym roku do Bełchatowa dwa brązowe medale. Pierwszy z nich zdobył w lutym w Pucharze Polski Seniorów w Kłobucku, drugi, na początku października, na Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców w Rybniku. Mariusz Łączyński jest uznawany za zdecydowanie najbardziej utalentowanego i najszybciej rozwijającego się zawodnika Taekwon-do w Bełchatowie/
2. Marta Mysur /Również reprezentuje LZS Bełchatowską Akademię taekwon-do i podobnie jak Mariusz Łączyński z Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w Rybniku przywiozła brązowy krążek/

NAGRODZENI TRENERZY I DZIAŁACZE:
1/ Andrzej Olczyk – GKS Bełchatów – zapasy
2/ Rybarczyk Dariusz – BKL– lekkoatletyka
3/ Wiktor Karnawalski – LZS Bełchatowska Akademia Taekwon-do
4/ Tomasz Zadworny – GKS Bełchatów – piłka nożna
5/ Piotr Szczepaniak – UKS Dwójka
6/ Łukasz Mantyk – BKL
7/ Bogdan Stasiak – LKS Stomil – kolarstwo


Nagrody wręczane były w obecności licznie przybyłych gości. Swoją obecnością uroczystość zaszczycili m.in.: zastępca dyrektora Departamentu Kultury Fizycznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi Hieronim Hubar, Wicestarosta Powiatu Bełchatowskiego Marek Jasiński, Radni Rady Miejskiej, w tym Przewodnicząca Rady Ewa Skorupa i Barbara Rudnicka, Przewodniczącą Komisji Oświaty, Kultury i Sportu, dyrektorzy bełchatowskich przedszkoli i szkół, dyrektorzy oraz pracownicy instytucji kultury, animatorzy amatorskiego ruchu artystycznego, trenerzy oraz działacze sportowi.
Galeria

Sorry, the comment form is closed at this time.

Sorry, the comment form is closed at this time.