MMM – Zawody w Łodzi 25.04.2015r.

Comments Off on MMM – Zawody w Łodzi 25.04.2015r.

W dniu 25 kwietnia br. (sobota) odbyły się w Łodzi Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Taekwon-Do oraz Otwarte Mistrzostwa Łodzi Kadetów i Skrzatów. Z Naszej Akademii TKD wystartowało pięciu młodzików, dziesięciu kadetów i troje skrzatów. Łącznie zdobyliśmy 8 złotych, 8 srebrnych i 14 brązowych medali na zawodach w Łodzi.
Wśród Młodzików najlepiej zaprezentowali się Jakub Politański zdobywając złoty medal w walkach Soft Kick i srebrny medal w układach oraz Paulina Worpus zdobywając dwa brązowe medale w układach i technikach specjalnych.
Wśród Kadetów najlepszą zawodniczką okazała się Zuzanna Niewiadomska zdobywają dwa złote medale w walkach Soft Kick i w układach. Świetny występ w tej kategorii wiekowej miały również Agnieszka Szpak i Magdalena Kulbat zdobywając po jednym złotym i jednym srebrnym medalu każda z nich.
Wśród najmłodszych dzieci, Skrzatów, najlepsi byli Natalia Bocian zdobywając złoty medal w walkach i srebrny medal w układach oraz Jakub Wojtyczka zdobywając złoty medal w walkach Soft Kick.

GALERIA

Sorry, the comment form is closed at this time.

Sorry, the comment form is closed at this time.