Mistrzostwa Świata ruszają już w czwartek 27 maja

Comments Off on Mistrzostwa Świata ruszają już w czwartek 27 maja

Po tygodniowym zgrupowaniu KADRY, które trwało od 17 do 24 maja 2015r., w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale, Marta Mysur i Krystian Gortat wraz z 65-cioma reprezentantami naszego kraju, wyruszyli do Jesolo we Włoszech, walczyć o medale Mistrzostw Świata w Taekwon-Do.
01
Krystian jako junior, będzie walczył o jak najlepsze miejsce na podium MŚ w kategoriach: układów mistrzowskich II Dan., w walkach do 68kg, w technikach specjalnych i testach siły.
Marta, seniorka, będzie walczyła o medale MŚ w kategoriach: układów mistrzowskich III Dan., w walkach do 75kg oraz technikach specjalnych.
Oboje będą startować w konkurencjach indywidualnych i drużynowych, co zwiększa szansę na zdobycie cennych medali na Mistrzostwach Świata we Włoszech.
W Mistrzostwach Taekwon-Do ITF w Jesolo we Włoszech weźmie udział 1031 zawodników, co jest ilością bliską rekordu, w tym: 598 seniorów i 433 juniorów reprezentujących łącznie 53 państwa. Polska stanie przed szansą obrony pierwszego miejsca w generalnej klasyfikacji Mistrzostw Świata, które wywalczyła 2 lata temu w hiszpańskim Benidorm. Rywalizacja na matach rozpocznie się 27 maja 2015 r. i potrwa do niedzieli tj. 31 maja 2015r.
Relacje na żywo z Mistrzostw Świata wraz z wykazem zdobytych medali będzie można śledzić klikając poniższy obrazek.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Sorry, the comment form is closed at this time.