Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2015

Comments Off on Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2015

W miniony weekend odbyły się XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Taekwon-Do. Do Nowej Rudy – Słupiec przyjechało 215 zawodników z 43 klubów z 14 województw. Z naszego Klubu startowało czworo zawodników:
1. Aleksandra Łebek – techniki specjalne,
2. Zuzanna Maciejewska – techniki specjalne,
3. Kamil Potoczny – układy DAN, walki -64kg i techniki specj.,
4. Jakub Sokołowski – układy i walki -64kg.
Niestety tym razem nie udało się wywalczyć medali, choć byliśmy bardzo blisko 🙂
Ola i Zuzia startowały pierwszy raz na zawodach tak wysokiej rangi. Celem dla dziewczyn było zdobycie doświadczenia i obserwacja wszystkich konkurencji w których będą rywalizować w przyszłości. Kuba i Kamil próbowali swoich sił na Mistrzostwach Polski po raz kolejny, ale zabrakło troszkę umiejętności i szczęścia, aby przywieźć krążek do Bełchatowa. Najbliżej medalu był Kamil. Dwukrotnie niestety przegrywał w ćwierćfinale (w układach i walkach).
Występ naszych zawodników oceniam dobrze, gdyż widać było, że dali z siebie bardzo dużo, aby wypaść jak najlepiej 🙂
Galeria

Sorry, the comment form is closed at this time.

Sorry, the comment form is closed at this time.