Mistrzostwa Bełchatowa za nami

Comments Off on Mistrzostwa Bełchatowa za nami

_MG_4138
_MG_4320
Dziennik Łódzki - 10.06.2016

Z okazji Dnia Dziecka Nasza Akademia Taekwon-Do zorganizowała Mistrzostwa Bełchatowa w Taekwon-Do. Zawody odbyły się w dniu 4 czerwca 2016 r. w Publicznym Gimnazjum nr 4 im. K. K. Baczyńskiego przy ul. W. Budryka 7 na os. Bińków w Bełchatowie. W zawodach wzięło udział 73 zawodników z Bełchatowa i 42 zawodników z sekcji TKD w Tomaszowie Mazowieckim. Turniej był podzielony na grupy wiekowe: Tygrysy (dzieci w wieku 4-6 lat), Skrzaty (7-8 lat), Kadeci (9-10 lat), Młodziki (11-13 lat) i Juniorzy Młodsi (14-16 lat). W Bełchatowskich Mistrzostwach nie było przegranych. Każdy zawodnik otrzymał zasłużone medale i puchary. Dodatkowo dla wszystkich uczestników przygotowane były prezenty, w postaci zabawek firmy „Playmobil”, ufundowane przez Sklep MAŁOLAT z Tomaszowa Mazowieckiego.
Dzieci rywalizowały w następujących konkurencjach: tor przeszkód (dla najmłodszych), układy formalne Taekwon-do oraz walka sportowa na „makarony” piankowe. W zawodach również nie zabrakło grupy pokazowej składającej się z “czarnych pasów” trenujących w Naszym Klubie.
Bardzo dziękuję wszystkim sędziom, którzy włożyli mnóstwo pracy w te zawody. Bez Was nie udałoby się zorganizować zawodów na tak wysokim poziomie.
Dziękuję również wszystkim uczestnikom zawodów za Waszą “walkę” o medale i gratuluję pierwszych sukcesów w Taekwon-Do.
Zapraszam do GALERII z Mistrzostw

Sorry, the comment form is closed at this time.

Sorry, the comment form is closed at this time.