Medale Bełchatowskich Taekwondoków w Kłobucku

Comments Off on Medale Bełchatowskich Taekwondoków w Kłobucku


Z dwoma medalami wrócili z Pucharu Polski Seniorów i Juniorów zawodnicy Bełchatowskiej Akademii Taekwon-do, który rozegrano w miniony weekend w Kłobucku.
W zawodach wystartowało 4 zawodników z Bełchatowa – 2 seniorów i 2 juniorów. W grupie seniorów startowali: Wiktor Karnawalski (III Dan) oraz Mariusz Łączyński (1 cup). Brązowy medal w konkurencji układów TUL wywalczył Mariusz Łączyński. Niestety po wyraźnym błędzie sędziów „krzywdzącym” naszego zawodnika Mariusz przegrał pojedynek o finał. Mariusz Łączyński jest zdecydowanie najbardziej utalentowanym i najszybciej rozwijającym się zawodnikiem Taekwon-do w Bełchatowie.
Bełchatowską grupę juniorów reprezentowali Damian Sidowski (I Dan) oraz Mateusz Stelmaszczyk (4 cup). Medal brązowy w konkurencji walk powyżej 70kg wywalczył Damian Sidowski. Damian jest zawodnikiem najdłużej trenującym w Bełchatowskiej Akademii Taekwon-do. Zaczął treningi jako dziecko w pierwszym dniu powstania klubu Taekwon-do w Bełchatowie. Jego ogromna determinacja i pracowitość doprowadziła do tego, iż posiada on już stopień mistrzowski I Dan, mimo młodego wieku (17 lat).

Puchar Polski Taekwon-do
Wiktor Karnawalski

Sorry, the comment form is closed at this time.

Sorry, the comment form is closed at this time.