Marta Mysur Wicemistrzynią Polski

Comments Off on Marta Mysur Wicemistrzynią Polski

XXVI Mistrzostwa Polski Seniorów, które odbyły się w Lubartowie, zakończyły sezon startowy w Taekown-Do. Na turniej przyjechało 169 najlepszych zawodników z całej Polski. Z Bełchatowskiej Akademii startowali: Mariusz Łączyński, Marta Mysur i Wiktor Karnawalski.


Cała trójka rozpoczęła zawody od układów formalnych. Marta Mysur i Wiktor Karnawalski wywalczyli brązowe medale w układach stopni III DAN natomiast Mariusz Łączyński, przegrywając pojedynek ćwierćfinałowy, musiał zadowolić się 5 miejscem w układach stopni uczniowskich.
Kolejnym etapem Mistrzostw Polski Seniorów były techniki specjalne, w których Marta Mysur musiała zmierzyć się z dwudziestoma czterema zawodniczkami. Marta uległa jedynie Ani Dąbrowskiej z Olsztyna, która obecnie jest Mistrzynią Świata w tej konkurencji. Srebrny medal i tytuł Wicemistrzyni Polski w technikach specjalnych otrzymała Marta Mysur.
W walkach mężczyzn startował Mariusz Łączyński (w kategorii do 63kg). Jest to jedna z najmocniej obsadzonych kategorii wagowych. Mariusz stoczył dwa dobre pojedynki, ale niestety nie udało mu się wywalczyć medalu.
Wielkie gratulacje 🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.

Sorry, the comment form is closed at this time.