Marta i Krystian w Kadrze Polski na Mistrzostwa Świata

Comments Off on Marta i Krystian w Kadrze Polski na Mistrzostwa Świata

Marta Mysur i Krystian Gortat jadą na Mistrzostwa Świata w Taekwon-Do.


Po raz pierwszy w historii bełchatowskiego Taekwon-Do mamy swoich przedstawicieli w ścisłej Kadrze Narodowej dziewcząt i chłopców powołanej na Mistrzostwa Świata, które odbędą się pod koniec października 2013 r. w hiszpańskim Benidorm.
Marta została powołana do kadry seniorek.
Nasza zawodniczka aktualnie jest Wicemistrzynią Polski w technikach specjalnych. To właśnie w tej konkurencji Marta będzie reprezentowała Nasz kraj na Mistrzostwach Świata. Konkurencje będą rozgrywane indywidualnie i drużynowo, dlatego liczymy na dwa medale wywalczone przez Martę.
Krystian został powołany do kadry juniorów.
Kadra męska w miniony weekend była na zgrupowaniu Reprezentacji Polski przed Mistrzostwami Świata w Centralnym Ośrodku Sportu mieszczącym się w Spale. 39 zawodników, w tym również Krystian Gortat z Naszej Akademii Taekwon-Do walczyło o miejsce w kadrze narodowej. Krystian jest aktualnym Mistrzem Polski Juniorów Młodszych w układach formalnych I DAN. Trenerzy kadry bacznie przyglądali się wszystkim zawodnikom na zgrupowaniu, żeby w poniedziałek tj. 2 września ogłosić ostateczny skład męskiej Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata, w której znalazł się Krystian.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Sorry, the comment form is closed at this time.