Kolejny III DAN w Bełchatowie

Comments Off on Kolejny III DAN w Bełchatowie

W dniu 11 grudnia 2011r. Polski Związek Taekwon-do zorganizował w Lublinie egzamin na stopnie mistrzowskie I-VI Dan. Do egzaminu na III DAN przystąpiła Nasza zawodniczka Marta Mysur.


Po bezbłędnie wykonanych układach Marta przystąpiła do walk i samoobrony wraz reprezentantem Polski Łukaszem Ciężkim z Radzynia Podlaskiego. Para Łukasz i Marta pokazała wysokie wyszkolenie techniczne podczas swojego egzaminu. Na zakończenie egzaminu praktycznego (jak zawsze) Marta wykonała techniki rozbić (3 techniki specjalne i 3 testy siły). Wszystkie deski pękały “na wiór”. Część teoretyczną Marta zaliczała przed Wielkim Mistrzem Ung Kim Lan IX Dan.
W dniu 11 grudnia 2011r. ogłoszono, że Marta Mysur otrzymała stopień III DAN w Taekwon-do ITF.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Sorry, the comment form is closed at this time.