II eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych

Comments Off on II eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych

W dniu 6 kwietnia 2013r., w Widawie, odbyły się II Eliminacje Juniorów i Juniorów Młodszych do Mistrzostw Polski oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (dzieci w wieku 12 – 13 lat). Z Naszej Akademii Taekwondo wystartowało 15 zawodników, którzy zdobyli łącznie 15 medali (5 złotych, 4 srebrne i 6 brązowych). W turnieju wzięło udział 190 zawodników z trzech województw: Łódzkie, Wielkopolskie i Kujawsko – Pomorskie.

W kategorii Młodzików na podium stanął Łukasz Pruba zdobywając brązowy medal w konkurencji układów uczniowskich.
W Młodzikach z BATKD startowali również: Zuzanna Maciejewska, Mikołaj Woszczyk, Mateusz Żyszkiewicz i Mateusz Kaczorowski.