Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów

Comments Off on Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów

W dniach 13 i 14 kwietnia Bełchatowska Akademia Taekwon-do brała udział w Grand Prix Polski w Działoszynie. Dobry występ zaliczyli seniorzy, którzy rywalizowali w sobotę i dzięki swoim rezultatom zapewnili sobie kwalifikacje do Mistrzostw Polski Seniorów.
Wyniki Seniorów:
Wiktor Karnawalski – II miejsce układy indywidualne III Dan.
Marta Mysur – II miejscie układy indywidualne III Dan i III miejsce techniki specjalne kobiet.
Mariusz Łączyński – I miejsce układy indywidualne mężczyzn Kup.
W niedzielę startowali Juniorzy. Jedyny medal w Juniorach wywalczył Krystian Cris Gortat- III miejsce układy mężczyzn I Dan. Krystian poza tym zajął 5 miejsce w walkach indywidualne do 62 kg. Paweł Osowski – niestety uległ kontuzji i tym samym wykluczono go z dalszej rywalizacji, ale zapowiadało się ciekawie.
Adrian Ćwikliński- uległ utytułowanemu zawodnikowi z Działoszyna, ale walczył bardzo dzielnie. Wszystkim serdecznie gratuluje 🙂