Egzamin na I DAN

Comments Off on Egzamin na I DAN

W dniu dzisiejszym we Wrocławiu odbył się ogólnopolski egzamin na stopnie mistrzowskie w Taekwon-Do. Dwóch naszych zawodników przystąpiło do tego egzaminu: Mariusz Łączyński i Krystian Gortat. Obaj świetnie zaprezentowali się podczas układów, walk umownych i samoobrony. W ostatniej, najtrudniejszej części egzaminu Mariusz i Krystian musieli zmierzyć się z deskami. Trzy techniki specjalne i trzy testy siły miały zadecydować o wyniku egzaminu. Mimo świetnego przygotowania technicznego i siłowego do egzaminu Mariuszowi zabrakło nieco szczęścia, aby otrzymać promocję na stopień mistrzowski.
Promocję na I DAN otrzymał KRYSTIAN GORTAT.
Składamy ogromne gratulacje Krystianowi i życzymy obu zawodnikom wielu sukcesów w Taekwon-Do.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Sorry, the comment form is closed at this time.