Dzień dziecka z Taekwon-Do 2018

Comments Off on Dzień dziecka z Taekwon-Do 2018

Wspaniały dzień dziecka dla naszych adeptów Taekwon-do miał miejsce w sobotę 9 czerwca 2018r. Wszyscy startujący zdobyli piękne złote medale oraz gry edukacyjne Taekwondix, które oprócz tego że bawią to również uczą teorii o Taekwon-Do. Zawody zostały objęte patronatem Starosty Powiatu Bełchatowskiego Waldemara Wyczachowskiego. Wręczenia medali dokonał Wicestarosta Powiatu Bełchatowskiego Pan Grzegorz Gryczka. W trakcie zawodów rozlosowane zostały nagrody od Sponsorów: Kino Helios ufundowało nagrody rzeczowe i bilety do kina, firma Termo-Bud Młynarski – kompleksowe usługi budowlane” ufundowała torby sportowe. Powiat Bełchatowski ufundował piękne, tłoczone medale dla wszystkich dzieci biorących udział w turnieju. W zawodach wzięło udział 75 dzieci z naszej Akademii w wieku od 4 lat do 13 lat.
Wszystkim dzieciom gratulujemy wygranych pojedynków oraz odwagi i ogromnej woli walki. Zapraszamy do udziału w kolejnych zawodach organizowanych specjalnie dla Was.